Kanoistky jsou mistryněmi světa do 23 let, Fišerová má i stříbro -  Aktuálně.cz
Kanoistky jsou mistryněmi světa do 23 let, Fišerová má i stříbro - Aktuálně.cz

Tereza Fišerová / canoe slalom athlete

Epizóda Tereza Fišerová a Kateřina Kudějová podcastu AKTUÁLNÍ ZPRÁVY - CNN  Prima NEWS - Audioknihy na stiahnutie
Epizóda Tereza Fišerová a Kateřina Kudějová podcastu AKTUÁLNÍ ZPRÁVY - CNN Prima NEWS - Audioknihy na stiahnutie

Tereza Fišerová vybojovala stříbro na ME ve vodním slalomu - CNN Prima NEWS

LOH Tokio 2021 | Skvělá Fišerová znovu na stupních. Titul na VŠ, krátký  trénink a stříbro | iSport.cz
LOH Tokio 2021 | Skvělá Fišerová znovu na stupních. Titul na VŠ, krátký trénink a stříbro | iSport.cz

Reprezentační tým U23 2019 - vodní slalom

LOH Tokio 2021 | Kanoistka Fišerová o LOH i psychice: Dělám to pro zábavu,  tlak mě limituje | iSport.cz
LOH Tokio 2021 | Kanoistka Fišerová o LOH i psychice: Dělám to pro zábavu, tlak mě limituje | iSport.cz

Tereza Fišerová | Czech Sport Guru

MATEŘSKÁ ŠKOLA MOTÝLEK Arabská 10/684, Praha 6 - PDF Stažení zdarma

Fišerová dojela v závěrečném závodu Světového poháru třetí a obhájila  vítězství v celkovém pořadí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Fišerová dojela v závěrečném závodu Světového poháru třetí a obhájila vítězství v celkovém pořadí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Tereza Fišerová – Wikipedie

Kajakáři Prskavec a Přindiš i Fišerová na C1 jsou na MS ve finále |  iSport.cz
Kajakáři Prskavec a Přindiš i Fišerová na C1 jsou na MS ve finále | iSport.cz

Další zlato navzdory krvavému zranění. Fišerová ovládla v Troji i extrémní  slalom | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Další zlato navzdory krvavému zranění. Fišerová ovládla v Troji i extrémní slalom | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Kanoistka Fišerová dojela v olympijském finále šestá, ze zlata se raduje  Australanka Foxová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Kanoistka Fišerová dojela v olympijském finále šestá, ze zlata se raduje Australanka Foxová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Fišerová vyhrála v Troji závod Světového poháru. Satková a Rohan přidali  bronz - iDNES.cz
Fišerová vyhrála v Troji závod Světového poháru. Satková a Rohan přidali bronz - iDNES.cz

Dvojitá česká radost v Troji. Fišerová vyhrála závod kanoistek, Satková  dojela třetí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Dvojitá česká radost v Troji. Fišerová vyhrála závod kanoistek, Satková dojela třetí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Tereza Fišerová – Canoe Slalom Team CZE

Fišerová si na mistrovství Evropy vodních slalomářů dojela pro další  medaili, získala bronz | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Fišerová si na mistrovství Evropy vodních slalomářů dojela pro další medaili, získala bronz | iROZHLAS - spolehlivé zprávy