Verzeichnis verbrühen Problem rychlobruslení ženy 5000 m vorschlagen Parität Wandschrank

Martina Sáblíková obhájila na MS zlato v závodu na 3000 metrů | iSport.cz

Drama světových rekordů. Sáblíková skončila druhá, slaví Voroninová - iDNES.cz

ME 2016 v rychlobruslení Bělorusko: Závod žen na 5000 m — Česká televize

Sáblíková opět suverénní, v Salt Lake City překonala vlastní rekord na 3000  metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková opět suverénní, v Salt Lake City překonala vlastní rekord na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková vyhrála závod na 3000 metrů. Na MS ve čtyřboji stoupá pořadím -  iDNES.cz
Sáblíková vyhrála závod na 3000 metrů. Na MS ve čtyřboji stoupá pořadím - iDNES.cz

Pět setin rozhodlo. Sáblíková po velké bitvě skončila na 5000 metrů druhá -  iDNES.cz
Pět setin rozhodlo. Sáblíková po velké bitvě skončila na 5000 metrů druhá - iDNES.cz

Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2020 - informace | Bet-Arena.cz

Dechberoucí souboj a další zlato pro hrdinku Sáblíkovou! - Sport.cz

MS v rychlobruslení 2017 Jižní Korea: Závod žen na 1500 m a 5000 m — Česká  televize
MS v rychlobruslení 2017 Jižní Korea: Závod žen na 1500 m a 5000 m — Česká televize

Rychlobruslařka Zdráhalová si zajela osobní rekord | Barrandov.tv

MS v rychlobruslení 2020 USA: Závod žen na 5000 m — Česká televize

Další úspěch střely Sáblíkové: V Calgary zajela světový rekord na 3  kilometry – eXtra.cz
Další úspěch střely Sáblíkové: V Calgary zajela světový rekord na 3 kilometry – eXtra.cz

Sáblíková zajela na pětikilometrové trati světový rekord, překonala ji však  Ruska Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková zajela na pětikilometrové trati světový rekord, překonala ji však Ruska Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Dva dny, dva světové rekordy. Sáblíková je podvacáté mistryní světa |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
Dva dny, dva světové rekordy. Sáblíková je podvacáté mistryní světa | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Rychlobruslení – Wikipedie

ME v rychlobruslení 2017 Nizozemsko: Závod žen na 5000 m — Česká televize

Devatenácté zlato pro Sáblíkovou. Rychlobruslařka na mistrovství světa  ovládla i pětikilometrovou trať | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Devatenácté zlato pro Sáblíkovou. Rychlobruslařka na mistrovství světa ovládla i pětikilometrovou trať | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 5000 metrů ženy –  Wikipedie
Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 5000 metrů ženy – Wikipedie

Sáblíková získala šestou olympijskou medaili, na pětce vybojovala stříbro -  Deník.cz
Sáblíková získala šestou olympijskou medaili, na pětce vybojovala stříbro - Deník.cz