Zjevení českého sportu. Pražský klub nabízí cestu do NBA za 320 tisíc,  skauti už si vybírají talenty - Aktuálně.cz
Zjevení českého sportu. Pražský klub nabízí cestu do NBA za 320 tisíc, skauti už si vybírají talenty - Aktuálně.cz

70 BASKET PODĚBRADY – BASKET PODĚBRADY

Hodně krutý výsledek pro Tury. Takový příděl si nezasloužili - Svitavský  deník
Hodně krutý výsledek pro Tury. Takový příděl si nezasloužili - Svitavský deník

Škola - Soutěžíme, reprezentujeme - Soutěžíme, reprezentujeme 2018/2019 -  Okresní kolo v basketbalu - vítězství a páté místo | ZŠ Žižkov Kutná Hora
Škola - Soutěžíme, reprezentujeme - Soutěžíme, reprezentujeme 2018/2019 - Okresní kolo v basketbalu - vítězství a páté místo | ZŠ Žižkov Kutná Hora

Basket Vyšehrad - Home | Facebook

Muži - TJ Jiskra Havlíčkův Brod | Oddíl basketbalu – oficiální web klubu

Turnaj v basketbalu - okresní kolo

Kam za sportem v Praze? - Pražský deník

Krejčí ve 14 takhle cvičil redaktora a vyrážel do ciziny. Teď míří do NBA |  iSport.cz
Krejčí ve 14 takhle cvičil redaktora a vyrážel do ciziny. Teď míří do NBA | iSport.cz

MS basketbalistů 2019: zlaté Španělsko, Češi senzačně šestí - iDNES.cz

Italská generálka odhalila nedostatky volejbalových mistryň v obraně -  iDNES.cz
Italská generálka odhalila nedostatky volejbalových mistryň v obraně - iDNES.cz

BK Pardubice, a.s.

Basketbalový oddíl Sokol Horní Počernice – dívky U13 – e-Zpravodaj Horní  Počernice
Basketbalový oddíl Sokol Horní Počernice – dívky U13 – e-Zpravodaj Horní Počernice

Proč basketbalový Děčín nešel do Ligy mistrů? - iDNES.cz

Basketbalisté FPH přivezli stříbrné medaile z turnaje Easter Euro Basket –  Fakulta podnikohospodářská – Vysoká škola ekonomická v Praze
Basketbalisté FPH přivezli stříbrné medaile z turnaje Easter Euro Basket – Fakulta podnikohospodářská – Vysoká škola ekonomická v Praze