Home

Wettbewerb Schwimmbad anrufen cyklistický závod 10.8 valaššké meziřič Mantel Dämonenspiel Isolator

Roglič si pohlídal vítězství na cyklistické Vueltě, jako první Slovinec  vyhrál závod Grand Tour | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Roglič si pohlídal vítězství na cyklistické Vueltě, jako první Slovinec vyhrál závod Grand Tour | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sisr zaskočil na silničním mistrovství republiky favority a vyhrál závod s  hromadným startem | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sisr zaskočil na silničním mistrovství republiky favority a vyhrál závod s hromadným startem | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Na odložený závod Bike Valachy za zvýhodněné startovné - Valašský deník

BLOCK Valašský pohár MTB

Odložený závod Bike Valachy ve Velkých Karlovicích bude 29. srpna - ZLIN.CZ

sport Archivy - Valašské zprávy

Kdo vás přihlásil, Martino? Sáblíková promluvila o podmínkách na Drásalovi  - Valašský deník
Kdo vás přihlásil, Martino? Sáblíková promluvila o podmínkách na Drásalovi - Valašský deník

155. – 156. místo: JAN PETRŮ (Valašské Meziříčí) | VKV – Vrchařská koruna  Valašska
155. – 156. místo: JAN PETRŮ (Valašské Meziříčí) | VKV – Vrchařská koruna Valašska

Přes dva tisíce kilometrů a šestnáct hodin denně v sedle. To je extrémní cyklistický  závod ve Francii | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Přes dva tisíce kilometrů a šestnáct hodin denně v sedle. To je extrémní cyklistický závod ve Francii | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Štybar skončil při návratu cyklistické World Tour na Strade Bianche šestý,  vyhrál Belgičan Van Aert | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Štybar skončil při návratu cyklistické World Tour na Strade Bianche šestý, vyhrál Belgičan Van Aert | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Místo z trati z obýváku. České cestovní kanceláře ruší zájezdy na cyklistický  závod Tour de France | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Místo z trati z obýváku. České cestovní kanceláře ruší zájezdy na cyklistický závod Tour de France | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

278. – 281. místo: PAVEL NĚMEC (Valašské Meziříčí) | VKV – Vrchařská koruna  Valašska
278. – 281. místo: PAVEL NĚMEC (Valašské Meziříčí) | VKV – Vrchařská koruna Valašska

Masakr. Jako na ledě.' Pinot mluvil na Tour o jednom z nejhorších dnů  kariéry, Gesink spílal cyklistické unii | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Masakr. Jako na ledě.' Pinot mluvil na Tour o jednom z nejhorších dnů kariéry, Gesink spílal cyklistické unii | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Riskoval jsem, ale všechno vyšlo.' Černý stihl za 24 hodin závěr závodu v  Belgii i vyhrát šampionát | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Riskoval jsem, ale všechno vyšlo.' Černý stihl za 24 hodin závěr závodu v Belgii i vyhrát šampionát | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Nový Hrozenkov bude hostit jubilejní závod Valachy man - ZLIN.CZ

278. – 281. místo: MILAN NĚMEC (Valašské Meziříčí) | VKV – Vrchařská koruna  Valašska
278. – 281. místo: MILAN NĚMEC (Valašské Meziříčí) | VKV – Vrchařská koruna Valašska

Cyklistu Jakobsena probudili z umělého spánku. Za dva týdny by mohl jít do  domácího léčení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Cyklistu Jakobsena probudili z umělého spánku. Za dva týdny by mohl jít do domácího léčení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Cyklistický závod o Velkou cenu města Ústí nad Orlicí vedl 21 serpentinami  na Andrlův chlum - Novinky.cz
Cyklistický závod o Velkou cenu města Ústí nad Orlicí vedl 21 serpentinami na Andrlův chlum - Novinky.cz

Odložený závod Bike Valachy ve Velkých Karlovicích se uskuteční 29. 8. 2020  | Valachy.cz
Odložený závod Bike Valachy ve Velkých Karlovicích se uskuteční 29. 8. 2020 | Valachy.cz

Cyklistické naděje z 21 zemí pojedou v Jeseníkách Závod míru - iDNES.cz

Tour de France se posouvá o dva měsíce, skončí těsně před zářijovým  mistrovstvím světa | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Tour de France se posouvá o dva měsíce, skončí těsně před zářijovým mistrovstvím světa | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

278. – 281. místo: PETR KUBEŠA (Valašské Meziříčí) | VKV – Vrchařská koruna  Valašska
278. – 281. místo: PETR KUBEŠA (Valašské Meziříčí) | VKV – Vrchařská koruna Valašska